İncelemelerStandlarTeknoloji

20U Rack Kabinet Fiyat ve Ölçüleri

20U Rack Kabinet Fiyat ve Ölçüleri

20u rack kabinet sayfamızda 20u kabinet fiyatlar ve ölçüleri hakkında detaylı bilgiler yer almaktadır. 20U rack kabin fiyatları ve ölçüleri burada.20U Rack Kabinet Fiyat ve Ölçüleri

20u Kabinet

Teknoloji alanında depolama ve yedekleme sistemleri için kullanılan kabinet sistemleri, elektronik, bilgisayar ve bilişim teknolojileri gibi cihazların kullanımları için dizayn edilen ürünlerdir. Çevresel faktörlerden, tozdan, alan tasarrufundan ve ideal ısıda, konumda olmaları için özel hazne formunda kullanılan bir nevi dolap sistemleridir.

Stant, kabin veya kabinet olarak adlandırılan depolama sistemleri, bilgisayar sistemleri, istifleme alanı olarak değerlendirilebilir. Ancak cihazların tamamı özel yerleştirme modülleri ve ideal ısı konforu sağlanarak kabinlere yerleştirilir.

20u Kabinet Sistemi Ölçüleri

Kabinet sistemlerinde standart ölçüler kullanılır. Global standartlar doğrultusunda tasarlanan kabinler, 20ui 26ui 32u, 36u, 42u gibi farklı boyutlarda ve fakat dünyanın her yerinde aynı ölçülerde imal edilmektedir.

20u kabinet sistemi 19 inc cihazların kullanımına uygun şekilde tasarlanmış olup, 60 cm yüksekliğindedir. İsteğe göre tekerlekli veya sabit olarak kullanılabilmektedir. İki farklı tasarımda üretilen kabinler, 20u sisteminde dikili tip kabin şeklindedir.

1U= 44,45 cm olarak standartları belirlemektedir. Duvar tipi ve dikili tiplerle 4U ile 44U skalasında üretim yapılmaktadır. Tüm kabinet sistemleri 19 inc cihazların kullanımlarına uygun şekilde imal edilmektedir. Kabinetlerin ölçüsü, derinlik ve yüksekliklerini ifade eder. Tekerlekler dahil olmadan sunulan yükseklik ölçüleri, u birim üzerinden hesaplanabilir.

20u Kabin Sistemi Özelikleri

Tamamen çelik formda imal edilen kabin sistemleri, bütünleşik sistem dizaynında ancak opsiyoneldir. İstenilen şekilde arka, sağ veya sol paneller çıkarılarak raf sisteminde kullanılabilir. I-İstenilen adette raf ilave edilebilir veya raflar istenilen oranda ayarlanarak kullanılabilir.

Fan modifiye yapılabilir kabinlerde, üst tavana uygulanabilir tekli, ikili veya 4’lü fan modülleri bulunmaktadır. Sistem odalarında kullanılan ve teknolojik donanımların güvenli alanını oluşturan kabinet sistemleri, sactan imal edilen çerçeveler ile sağlamlaştırılmıştır.

600×600, 600×800 ve 800×800 ölçülerinde 20u rack kabinet modelleri bulunmaktadır. Derinlik ve ebatlarda farklılık sunan tasarımların tamamı 19 inç cihazlar için kullanılmaktadır.

20U Kabin Sistemi Fiyatları

Ebatlar ve tasarım özelliklerine göre fiyatlandırılan ürünler, en ekonomik fiyatları ve cazip fırsatlarıyla satışa sunuluyor. Online alışveriş güvenliği, Türkiye’nin her şehrine kargo avantajı ve hızlı gönderi fırsatlarıyla ekonomik fırsatlardan yaralanabilirsiniz.

20u rack kabinet fiyatları, duvar tipi modeller ve dikey modellere göre farklılık göstermektedir. Sistem, yazılım ve donanımların düzenlenmesi için kullanılan kabin sistemleri, set avantajları ve ekipman seçenekleriyle satışa sunuluyor. Ekstra raf ilaveli ve fan modülü içerikli ürün paketleri, cazip fiyat avantajı sağlamaktadır.

Raf ve fan modüllerini, bağlantı öğelerini tekil ürün olarak ayrıca satın alabilir, kullanacağınız siteme bağlı olarak kampanyalı paket seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Esnek ödeme opsiyonlarını, kredi kartına taksitli satış olanaklarını değerlendirebilir, sistem gereksinimlerinizi kaliteli malzeme ve donanım özellikleriyle sağlayabilirsiniz.

Kabinet Sistemlerinde Model Seçenekleri Nelerdir?

Duvar tipi rack kabin sistemlerinde 4u seçeneğinden başlayan modeller bulunmaktadır. 7u, 9u, 10 u gibi farklı boyutlarda duvar tipi kabinler bulunuyor. Ancak duvar tipi kabin seçenekleri de sabit veya tekerlekli sistem olarak zeminde veya istif niteliğinde kullanılabilir.

20u kabinet ölçüleri ise dikili tip kabin seçenekleri kategorisinde yer alır. 44u modeline dek farklı boyutların sunulduğu kategoride 12u, 16u, 22u, 26u, 32u, 36u, 42 u gibi kabinet seçenekleri bulunuyor. Tamamı çelik ham maddeden yapılan ve sac çerçeveler ile modüler olarak tasarım edilen ürünler, derinlik ve ebatlarına göre farklılık göstermektedir.

Dayanıklı temper cam ile geliştirilen ürünler, yan kapaklar açık veya arka panel çıkarılarak kullanılabilir. Tamamen kullanım alanı, sistem odası özellikleri ve kullanılacak cihaz özellikleri, sayılarına ve alanın yapı özelliklerine bağlı olarak, kullanılan form belirlenebilir.

 

Sizler için 20U Rack Kabinet ve Diğer Rack Kabinet Modellerini Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

Yonka Müzik Market -> Rack Kabin -> 20u Rack Kabin

Müzikal Market -> Rack Kabin -> 20u Rack Kabin

Teknoloji Sanayi -> Rack Kabin -> 20u Rack Kabin

Online Ses Sistemi -> Rack Kabin -> 20u Rack Kabin

Yonka Bayi -> Rack Kabin -> 20u Rack Kabin

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın