Aynalı küre fiyatı ve özellikleri
İncelemelerSahne Işık Sistemleri

Aynalı Küre Fiyatı ve Özellikleri

Aynalı Küre, Disko Topu Fiyatı ve Özellikleri

Aynalı Küre Nedir?

Aynalı küre isminden de anlaşılacağı üzere dış yüzeyi ayna ile kaplanmış küre biçimli sahne ve ışık sistemleri ürünüdür. Göz alıcı görüntüsüyle adeta görsel olarak göz kamaştırıcı güzelliğe sahip bu ürünler eğlence mekanları ve sahneler gibi etkinlik ortamlarının vazgeçilmez bir parçasıdır.

Aynalı Küre Nasıl Çalışır

Aynalı Küre tavana asılan küre biçiminde ve aynalarla kaplı bir ışık sistemi ürünüdür. Işıklandırılmak istenilen mekanın tavanına asılan aynalı küre kendisine yöneltilen ışık kaynaklarını yansıtmak amacıyla kullanılır. Işık kaynağına aynalı küre spotu denir. Işıklandırılmak istenen mekanın aynalı küreye yöneltilmek üzere muhtelif yerlerine monte edilen aynalı küre spotları, aynalı kürenin etrafa yansıtarak dağıtacağı ışık kaynağıdır. Ayrıca kimi aynalı küre modelleri motoru sayesinde kendi ekseni etrafında dönerek yansıtılan ışığın yer değiştirmesine olanak sağlar.

Aynalı Küre Nerede Kullanılır

Aynalı küreler eğlence mekanlarının vazgeçilmez ürünlerindendir. Gece klüpleri ve diskolar başta olmak üzere aynalı küreler eğlence mekanlarında boy gösterirler. Ayrıca düğün salonlarında da aynalı küre çeşitleriyle karşılaşabilirsiniz.

Aynalı Küre Özellikleri

Aynalı kürenin ne olduğundan söz ettiğimize göre artık aynalı küre özellikleri konusuna geçiş yapabiliriz. Aynalı küreler farklı boyutlarda üretilir. Elli santimetre ve yüz santimetre aynalı küre sıklıkla karşılaşacağınız aynalı küre ölçüsü seçeneklerindendir. Bir başka aynalı küre özellikleri olarak ayna sayısı ve ayna boyutları söylenebilir. Aynalı küre üzerindeki ayna sayısı ve boyutları kürenin yüzey alanına göre ayna sayısı yoğunluğunu ortaya çıkarır. Aynalı küreler motorlu ve sabit seçenekleri mevcuttur. Motorlu aynalı küre modelleri, motoru sayesinde kendi ekseninde dönme özelliğine sahiptir.

Aynalı Küre Fiyatları

Aynalı küreler arasında fiyat farklılıklarının oluşmasına sebep olan etkenlerden bahsedelim. Aynalı küre markası, aynalı küre boyutu, ayna yoğunluğu, motorlu ya da sabit aynalı küre seçenekleri gibi değişkenler aynalı küre fiyatlarını etkiler. Aynalı küreler genel itibari ile uygun fiyatlı ürünlerdir. Bütçenizi çok fazla zorlamadan aynalı küre sistemine sahip olabilirsiniz.

Aynalı Küre Tavsiyesi

Aynalı küre tavsiyesi yaparken özellikle üzerinde durduğum bazı hususlar var. Bunların başında güvenli alışveriş geliyor. Ayrıca aynalı küre fiyatları bakımından ekonomik olup aynı zamanda kaliteli ürünleri tercih etmek için çabaladım. Ürünü almadan önce bilgilendirme konusunda aldıktan sonra destek ve garanti hususunda sizleri yalnız bırakmayacak satıcıları tercih ettim.

İşte sizin için seçtiğim güvenilir alışveriş yapılabilecek o siteler:

yonkamuzikmarket.com              Aynalı Küreler  Disko Top Işıkları

muzikalmarket.com                       Aynalı Küreler   Disko Top Işıkları

teknolojisanayi.com                      Aynalı Küreler   Disko Top Işıkları

onlinesessistemi.com                   Aynalı Küreler   Disko Top Işıkları

yonkabayi.com                                Aynalı Küreler   Disko Top Işıkları

 

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın