İncelemelerKulaklıklarStüdyo EkipmanlarıTeknoloji

Beyerdynamic Dt 770 Pro İnceleme

Beyerdynamic Dt 770 Pro İnceleme

Beyerdynamic Dt 770 Pro İnceleme

Beyerdynamic Dt 770 Pro

Bireylerin sürekli olarak ihtiyaç duyduğu malzemelerden olan kulaklıklar, artık adeta günlük yaşamın her yerinde kullanılmaktadır. Bakıldığı zaman sürekli olarak yeni kulaklık modellerinin geliştiği günlerde, kulaklık türlerinin birçok farklı modeli bulunmaktadır. Kulaklıkların satın alınmasında dikkat edilmesi gereken farklı özellikler vardır. Öncelikle bir kulaklığın ne amaçla alındığı önemlidir. Çünkü profesyonel müzik yapmak için gereken kulaklık modelleri ile günlük müzik dinleme keyfinin arasında dağlar kadar fark vardır. Bu yüzden de sürekli olarak ihtiyaçların, satın almadan önce belirlenmesi gerekir. Gürültüyü en aza indirecek şekilde tasarlanan kulaklıklar, bu sayede kalitesiyle de sizi kendine götürmelidir. İyi ve yüksek kalitede bir kulaklık demek, genelde çok yüksek fiyatlar demektir. Zaten bu yüzden de kulaklık üreticisi firmalar, bu ürünlerde iki yıllık bir garanti süresini de müşterilerine sunmaktadır. Bu yüzden bütün bu özelliklere dikkat edildiğinde, kullanıcıların internet sitelerinde en çok tercih ettiği ürünlerden bir tanesi Beyerdynamic Dt 770 Pro modeli olmaktadır.

Beyerdynamic Dt 770 Pr Hakkında

Almanların en başarılı kulaklık markası Bayer tarafından üretilen Beyerdynamic Dt 770 Pro modeli, genel olarak 32, 80 ve 250 ohm seçeneklerle piyasada mevcuttur. Bakıldığı zaman ise fiyatını hak eden bir ürün olarak piyasadaki yerini almaktadır. Çünkü adeta bir Alman harikası olan bu üründe, inanılmaz bir işçilik ve malzeme kalitesi bulunmaktadır. Kulakları tam olarak kapatan Beyerdynamic Dt 770 Pro serisi, aynı zamanda tasarım olarak kullanıma çok uygun bir yapıdadır. Kafanın hiçbir şekilde etkilenmesi söz konusu olmuyor. Gözlük kullananlar için bile Beyerdynamic Dt 770 Pro modeli bir sorun oluşturmamaktadır. Taç kısmı tamamen metalden imal edilmiştir. Bu yüzden de asla kırılması veya bükülmesi gibi bir durum yoktur. Uzatma ve bağlanma kabloları, çok kaliteli ve esnek bir yapıda üretilmiştir. Kablosu ise hiçbir şekilde çıkmamaktadır. Genel olarak kabloların çıkması beklenirken, bu ürünle ilgili tek eleştiri bu noktada yapılmaktadır. Ses konusunda ise Beyerdynamic Dt 770 Pro modeli, kesinlikle harika şekilde tiz oluşturmaktadır. Ayrıntılı ve net sesler, aynı zamanda kulağı yormadan saatlerce kulaklık keyfinin yaşanmasını sağlamaktadır. Sahne konusunda da aynı başarıyı sağlayan Beyerdynamic Dt 770 Pro modeli, kapalı bir kulaklık olmasının aksine açık bir kulaklı gibi işlemleri yerine getirmektedir. Oluşturulan midler genelde kendi sınırlarını geçmez ve yumuşak şekilde ilerler. Kulaklık güzel bas vermek için de, doğru bir watt gücünü beklemektedir. Soft müzikleri dinlemek, Beyerdynamic Dt 770 Pr serisiyle çok eğlenceli bir hal alacaktır.

Beyerdynamic Dt 770 Pr Özellikleri

Ayarlanabilen kafa bandı ve yastığı dikkat çeken tasarımının özellikleri olan Beyerdynamic Dt 770 Pro serisinde, ses çıkışı stereo şeklindedir. Gürültü engellemek için pasif gürültü önleme sistemi kullanılmıştır. Hassasiyet ise 96 Db olarak ölçülür. Maksimum güç 100 mW olarak bilinir. Empedansı 32 Ohm ve frekans aralığı ise 5 Hz ile 35 kHz aralığındadır. Bağlantı tipi kablolu olan modelde kablo uzunluğu ise 300 mm olarak ölçülür. Renk seçenekleri olarak da firma bu modelde sadece siyah rengi tercih etmiştir.

Beyerdynamic Dt 770 Pr Fiyatı

32, 80 ve 250 Ohm olarak farklı modellerde üretilen Beyerdynamic Dt 770 Pro serisi, bu özelliklere göre farklı fiyatlar almaktadır. Beyerdynamic Dt 770 Pro fiyatları, genel olarak 1. 350 TL ile 1. 970 TL arasında değişiklik göstermektedir. Fakat tüm özellikleri ve performansı ölçüldüğünde Beyerdynamic Dt 770 Pro modelinin bu parayı tamamen hak ettiği anlaşılacaktır.

Sizler için Beyerdynamic Dt 770 Pro Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

Yonka Müzik Market -> Beyerdynamic Dt 770 Pro

Müzikal Market -> Beyerdynamic Dt 770 Pro

Teknoloji Sanayi -> Beyerdynamic Dt 770 Pro

Online Ses Sistemi -> Beyerdynamic Dt 770 Pro

Yonka Bayi -> Beyerdynamic Dt 770 Pro

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın