İncelemelerMikrofonlarSes SistemleriStüdyo EkipmanlarıTeknoloji

Condenser Mikrofon Fiyatları ve Tavsiyeler

Condenser Mikrofon Fiyatları ve Tavsiyeler

Condenser mikrofon fiyatları yazımızda mikrofon kullanıcıları tarafından tavsiye edilen stüdyo condenser mikrofon hakkında fiyat ve özellik bilgileri yer alır.Condenser Mikrofon Fiyatları ve Tavsiyeler

Condenser Mikrofon

Stüdyo kayıt mikrofonu olarak bilinen condenser mikrofon çeşitleri, ses performansını netlikle yansıtan mikrofon modelleridir. Daha kaliteli kayıtlar yapılması için dizayn edilen kondenser mikrofonlar, müzik kayıtları, ses kayıtları, enstrüman kayıtları gibi farklı işlevlerde kullanılmaktadır.

Youtuber mikrofon çeşitleri, Bm 800 olarak bilinmekte ve özellikle stüdyo kayıtları için dizayn edilmektedir.

Condenser Mikrofonların Teknik Özellikleri

Usb girişli olarak dizayn edilen condenser mikrofonlar, Bm 300 veya Bm 800 gibi farklı kategorilerde tasarlanıyor. PC’ye direkt olarak bağlanan mikrofonların frekans aralığı genellikle 20Hz- 20 KHz atalığındadır. Çıkış empedansı 50 ohms ve ses kartına ihtiyaç duymadan direkt olarak bağlantı özelliği sağlar.

Stüdyo kayıt mikrofonlar, çinko alaşımlı üst bölüm, metal veya alüminyum alt gövde tasarımlarıyla sunuluyor. Genellikle kırmızı, sarı renklerinde dizayn edilen Bm mikrofon modelleri, volum kontrol ve echo kontrol özelliğiyle tasarım edilmektedir.

Tripod stand ve mikrofon seti ile paket şeklinde satışa sunulan Bm 800 ve 300 serileri, oldukça ekonomik fiyatlarla sunulmaktadır. Müzik kayıtları ve video kayıtları için en ideal ürünler arasında yer alırlar.

Ortalama 48 v özelliğiyle tasarım edilen stüdyon mikrofonları, phantom paketleriyle de cazip seçenekleri sunuyor.

Condenser Mikrofon Modelleri

Farklı tasarımlarla hazırlanan kondenser mikrofonların ortak özellikleri, üst filtrede metalik sarı veya metalik gümüş tonların kullanılması ve delik aralıklarının aynı orantılarla sunulmasıdır. Mikrofon başlığı metal teller ile göz alıcı parlaklıkta tasarlanan ürünleri, stüdyo kayıtları için kullanılmaktadır.

Paket içeriklerinde; mikrofon süngeri, shock mount, pop filtre, masa tipi ayaklık ve kondenser mikrofon bulunuyor. Youtuber mikrofonu, Bm 300 kondenser, Bm 800 mikrofonlar gibi farklı modelleri bulunmaktadır ancak yaygın olarak kullanılan Bm 800 stüdyo mikrofon çeşidi olarak biliniyor.

Bilgisayar ve akıllı cihazlara bağlantı özelliğinin yansı sıra ses tonu ayarlana modülleri ile konfor sağlıyor. Ses kalitesini ve berraklığını üst seviyede yansıtan condenser mikrofon çeşitleri, farklı renkler ve modellerle satışa sunuluyor.

Condenser Mikrofon Tavsiye

Condenser mikrofon tavsiye ürünlerinde en çok önerilen model, Bm 800 Youtuber mikrofonlarıdır. Hem ekonomik fiyatları olması hem performansının yüksek olması nedeniyle tercih ediliyor. Şayet stüdyo kayıtları yapmak için mikrofon arıyorsanız, Bm modellerini tercih edebilirsiniz.

Tekli ürün seçeneği veya daha rahat kullanımlar için set olarak diğer ekipmanlarla satışa sunulan kampanyalı ürünleri değerlendirebilirsiniz. Pop filtre ve mikrofon süngerinin yanı sıra mikrofon sehpası masa üstü tasarım seçeneğiyle sunuluyor.

Profesyonel müzik ve ses kayıtları, yayınları için profesyonel markaların doğrudan condenser mikrofonları bulunmaktadır. Youtuber mikrofonu düşünmüyorsanız, kondenser mikrofon çeşitlerini teknik özelliklerine göre değerlendirerek seçim yapabilirsiniz.

Condenser Mikrofon Fiyatları

Home stüdyo condenser setleri, kondenser mikrofon çeşitleri veya Youtuber mikrofon modelleri, markalara göre farklı seçeneklerde sunuluyor. Kondenser mikrofonlar sahne mikrofonlarına oranlar daha profesyonel nitelikte değerlendirilebilir. Fiyatları diğerlerine oranla biraz daha yüksektir. Ancak Bm kondenser mikrofonlar, fiyat olarak daha ekonomik seçeneklerle sunulur.

Bm mikrofonların tamamında kondenser özelliği bulunmamakla birlikte, Bm condenser çeşitleri diğer markalara oranla caziptir. Ürünlerin donanımları, set içerikleri, watt güçleri, kontrol ve ayarlama modüllerine, bağlantı özelliklerine ve performans niteliklerine göre değerlendirebilirsiniz.

Tavsiye ürünler, kampanyalı fiyattan sunulan condenser mikrofon çeşitleri, indirimli condenser modeller veya yeni tasarım mikrofon modellerini, online sistem üzerinden karşılaştırabilir, en cazip ürünü anında satın alabilirsiniz.

Condenser mikrofon fiyatları set satışlarında daha avantajlı sunuluyor. Stand, filtre, sünger, kablo ve benzer ekipmanlar ile daha ekonomik fiyat avantajı elde edebilirsiniz. Tarzınıza göre renk ve model seçerek, canlı kayıtlara başlayabilirsiniz.

 

Sizler için Condenser Mikrofon Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

Yonka Müzik Market -> condenser mikrofon

Müzikal Market -> condenser mikrofon

Teknoloji Sanayi -> condenser mikrofon

Online Ses Sistemi -> condenser mikrofon

Yonka Bayi -> condenser mikrofon

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın