İncelemelerMikrofonlarTeknoloji

En İyi Telefon Mikrofonu Modelleri

En İyi Telefon Mikrofonu

En İyi Telefon Mikrofonu

En İyi Telefon Mikrofonu

Telefon için uyumlu kablosuz mikrofonlar, ses kartları ile tam donanımlı set olarak satışa sunuluyor. Tekli mikrofon veya ikili mikrofon seçenekleri ile fonksiyonel kullanım sağlanan mikrofonlar, canlı yayınlar ve stüdyo kayıtları için en ideal ürünlerdir. El tipi mikrofon türünde tasarlanan kablosuz telefon uyumlu mikrofonlar, Uhf mikrofon niteliklerinde sunuluyor.

PC ve Telefon Uyumlu Mikrofonlar

En iyi telefon mikrofonu kategorisinde yer alan Lastvoice ses sistemi ekipmanları, yeni nesil teknolojiler ile %100 uyumluluk sunuyor. Telefonlar ve bilgisayarlar için uyumlu olan mikrofonlar, SD kart seti ve dahili şarj kabloları ile birlikte satışa sunuluyor.

Youtuber canlı yayınları, Youtube video çekimlerinde en çok tercihe edilen mikrofonlar arasında olan Lastvoice, güncel teknolojiler ile tam uyum sağlıyor. Doğrudan kullanılabilir formuyla, herhangi bir yazılım yüklemeye ve programa gerek yoktur.

IOS mobil cihazlar, Android işletim sistemine sahip cihazlar ve Windows Phone sistemleriyle kullanım konforu sağlıyor. Üstelik kablosuz tasarımı ile dilediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

Telefon Uyumlu Kablosuz Mikrofonlar

Yüksek performans, şahane netlik ve ses kalitesinde muazzam berraklık sağlayan Lastvoice kablosuz el mikrofonları, şarjlı ses kartlarıyla konfor sağlıyor. Kolay şarj edilebilir ses kartı, bilgisayarlar ve güç bankalarından şarj edilebilir. Üstelik set içeriğinde şarj adaptörü ile birlikte satışa sunulan ses kartı, mobil cihazlar ile yüksek uyumluluk sağlar.

Çevirici adaptör ve ses kartı için şarj kablosu ile tasarım edilen mikrofon seti, tekli veya ikili el mikrofon seti olarak satışa sunuluyor. UHF tipi çift el mikrofonları, 100 metre çekim mesafesine sahiptir.

676- 697 MHz frekans aralığıyla farklı müzik ve ses uygulamalarında ideal performans elde etmenizi sağlar. 10 kanal sayısıyla tasarım edilen telefon uyumlu mikrofon, altın rengi şıklığıyla estetik görüntü kalitesi sunar.

Mobil Uyumlu Kablosuz Mikrofon Teknik Özellikleri

Frekans Stabilitesi, ±10 ppm değerlerinde dizayn edilen ve RF gücü, 10dBm olan kablosuz telefonlar, 2 adet AA pil ile çalışır. Uzun süreli kesintisiz çalışma ve verimli kullanım sağlayan Lastvoice kablosuz mikrofon;

  • Ses Frekansı: 40-18000Hz
  • Distorsiyon: ≤0.5%

Teknik özelliklerinde tasarım edilmiştir. Ses kartında dizayn edilen teknik donanımlar ise şu şekildedir;

  • PC ve telefonlarla kullanım olanağı
  • Taşınabilir 1000 mAh batarya
  • 2 mikrofon girişi (6.35 mm ve 3.5 mm)
  • kulaklık veya hoparlör bağlamak için 2 telefon çıkışı (3.5 mm)
  • Ses kartı ve canlı telefon bağlamak için bir 3.5 mm jak
  • Ses kartı girişi için 3.5 mm Mix jakı
  • Harici ses kaynağı girişi

PC ve telefon uyumlu kablosuz mikrofon setinde sunulan ses kartı, üç farklı kontrol düğmesi sunar. Ses kontrol düğmesi, efekt kombinasyon düğmesi ve ton düğmesiyle tasarım edilen SD kart, düşük gürültülü çalışma sistemi sunar.

Yüksek kazançlı ses kartı, şahane ses kalitesi ve yüksek performans kalitesi elde etmenizi sağlar.

Telefon Uyumlu Mikrofon Fiyatları

Yonka online kampanyaları ile avantajlı olarak satışa sunulan mikrofonlar, cazip ödeme seçenekleriyle fırsat sunuyor. Eksiksiz kit şeklinde set olarak sunulan mikrofon çeşitleri, tekli mikrofon ve ikili mikrofon seçeneklerine göre farklı fiyatlarda sunuluyor. Ürünlerin tüm teknik detaylarını inceleyebilir, dijital sistemden dilediğiniz her an sipariş verebilirsiniz.

Tüm akıllı cihazlar ile konforlu kullanım, ergonomik rahatlık ve kaliteli performans sağlayan kablosuz mikrofonlar, en iyi marka garantisiyle sunuluyor. 2 yıl garantili olarak satışa sunulan kablosuz mikrofon setleri, en uygun fiyatlar ile Yonka online kategorisinde sunuluyor. Kampanya indirimlerinden yararlanarak tüm ses uygulamalarınıza konfor katabilirsiniz.

 

Sizin için Telefon Mikrofonu Satan Siteleri Araştırdık

Yonkamuzikmarket.com -> Telefon Mikrofonu

Muzikalmarket.com -> Telefon Mikrofonu

Onlinesessistemi.com -> Telefon Mikrofonu

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın