AnfilerİncelemelerSes SistemleriTeknoloji

Ev Amfisi Fiyatları

Ev Amfisi Fiyatları ve Tavsiyeler

Ev amfisi fiyatları ve tavsiye edilen ev amfileri sayfamızda kullanıcıların önerdiği profesyonel çok amaçlı ev amfileri hakkında detaylı bilgiler yer alır.Ev Amfisi Fiyatları ve Tavsiyeler

Ev Amfisi

Genellikle ev sinema sistemi olarak kullanılan ev amfisi, ses yayınlarının tonlama ve ses kalite ayarlaması için kullanılır. Müzik sistemlerinde kullanılan amfi ve mikser amfilere benzer özellikte olan ev tipi amfi modelleri, müzik sistemlerinin daha minimal konseptleri olarak değerlendirilebilir.

Karaoke özelliği, ses kartı ve Mp3 çalar konseptleriyle ev anfi modelleri, şahane ses kalitesi, bas ve tiz ayarlama özellikleriyle sinema keyfini pekiştirir.

Ev Amfisi Ne İşe Yarar?

Film keyfinizi taçlandırmak, müzik kalitesini artırmak ve ses berraklığını maksimumda sunmak için dizayn edilen ev amfileri, ev tipi ses sistemleri olarak kullanılır. Tasarım özelliklerine göre hoparlör çıkışları, müzik dosyaları oynatabilme özellikleri, AUX stereo ses girişleri ile müzik keyfini üst kalitede yaşatır.

Ev amfileri kolay kullanılabilir opsiyonlar ve ergonomik yapıda dizayn edilir. Marka ve model farklılıklarına göre bağlantı girişleri ve bağlantı ekipmanları bulunur. Hoparlör setleriyle satışa sunulan ev sinema sistemlerinde, kablolu ve kablosuz hoparlör donanımlarıyla akustik oluşturacak nitelikte tasarlanır.

Ev Amfisi Özellikleri

Hoparlör ayarlama özelliği ve her hoparlör için ayrı ses kontrol sistemleriyle dizayn edilen ev amfileri, dahili FM/AM radyo çalabilir konseptte dizayn edilir. CD/ VCD ve DVD uyumlu stereo ses girişi, işlem bilgilerini sunan display özelliklerine göre farklı tasarım seçenekleri bulunuyor.

Bass, tiz ve ton kontrol fonksiyonları ile ses kalitesini, performansını artıran ev amfilerinde ek mikrofon özellikleriyle dijital karaoke tasarımları sunuluyor. DSP yani ses alan efekti modülleri bulunan anfiler, ses sistemi seçme faktörlerine göre farklı özellikler sunar.

Ev Sinema Sistemi Nasıl Seçilmelidir?

Ev sistemlerinde temel öge daima amfidir. Sistemin ana kumandası olan ev anfisi tavsiye notları ve ürün özelliklerine göre seçilmelidir. Teknik özellikler, ses performansını hangi boyutta sunulacağını, müzik ve ses yayınlarının hangi ses sisteminde kullanacağını belirleyen unsurlardır.

Bas ve tiz kontrol, ses efekt sistemi, hoparlör özellikleri, dijital ekran tasarımları, Usb, CD, SD, DVD gibi bağlantı girişleri, Aux bağlantısı gibi teknik donanımlara bağlı olarak seçilmelidir. Evin kullanım alanı, sistemin dizayn edileceği alanın metrekare oranları, tavan yükseklikleri ve pencere sistemlerine dek her bir ayrıntı analiz edilmelidir.

Yüksek güce sahip ev amfisi ve hoparlör sistemlerinde, ton kontrol tüm cam eşyaları da kapsayan bir formata sahiptir. Bir aria gücüne dönüşebilen hoparlör kontrollerinin ise profesyonellikle dizayn edilmesi, ayarlanması gereklidir. Genellikle 6’lı hoparlör sistemine sahip olan ev amfileri; iki ekran yanında ve diğer dördü ‘’Amfi Tiyatro’’ akustiği oluşturacak şekilde arka ve yanal bölümlere uygulanır.

Her bir hoparlör için ayrı ses kontrol sistemi sunan amfiler, daha fonksiyoneldir. Teknolojik yazılım, kullanılan ses sistemi ve watt gücü, ses çıkış gücü gibi faktörler değerlendirilerek, ürün seçimleri yapılabilir.

Ev Amfisi Fiyatları

Satın alacağınız ürünün markası, fiyat belirleyicidir. Online satış sistemi ve sepete ekle formlarını kullanarak, fiyat karşılaştırması yapabilir en ekonomik fiyat ayrıcalıklarından anında yararlanabilirsiniz.

Ev amfisi fiyatları, modern tasarımlar, teknolojik donanımlar ve ürün içeriğinde bulunan ekstra ekipmanlara bağlı olarak belirlenir. Hoparlör sayısı, aktif ve pasif hoparlör seçenekleri, uzaktan kumanda özellikleri, bluetooth bağlantı opsiyonları, SD giriş ve akıllı cihaz giriş seçeneklerinin yanı sıra karaoke modülü bulunan ev anfilerinde, fiyat farklılıkları sunulmaktadır.

Ses kalitesi, yüksek performans, akışkan sunum ve uzun ömürlü kullanım opsiyonları değerlendirerek, garanti kapsamları dahilinde profesyonel marka ve modeller tercih edilebilir. Şahane müzik keyfi, eğlenceli sinema keyfi ve çok açılı echo sistemleriyle en başarılı ürünleri online seçebilirsiniz.

 

Sizler için Ev Anfisi Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

Yonka Müzik Market -> ev amfisi -> ev anfisi tavsiye

Müzikal Market -> ev amfisi -> ev anfisi tavsiye

Teknoloji Sanayi -> ev amfisi -> ev anfisi tavsiye

Online Ses Sistemi -> ev amfisi -> ev anfisi tavsiye

Yonka Bayi -> ev amfisi -> ev anfisi tavsiye

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın