İncelemelerMikrofonlarTeknoloji

Kablosuz Enstrüman Mikrofonu Tavsiye

Kablosuz Enstrüman Mikrofonu Tavsiye

Kablosuz Enstrüman Mikrofonu Tavsiye

Kablosuz Enstrüman Mikrofonu

Enstrüman mikrofonları kablolu ve kablosuz sistem özelliklerinde dizayn edilen, canlı sunumlar ve stüdyo kayıtları için teknik donanımlar kazandırılan ses sistemleridir. Kablosuz enstrüman mikrofonları, farklı markaların tasarımları ile şık, kaliteli ve muazzam performans etkileri ile sunuluyor.

Kablosuz mikrofon seçenekleri arasında enstrümanların özelliklerine göre tekli veya çok paketlerde satışa sunuluyor. Örneğin davul mikrofonları için beşli kapsül setleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra akustik gitarlar için kablosuz olarak dizayn edilen mikrofonlar, farklı özellikler ile markalara göre sunuluyor.

Kablosuz Enstrüman Mikrofon Çeşitleri

Tek kapsüllü veya çift kapsüllü olarak tasarlanan dinamik mikrofonlar, kullanım alanlarına göre oldukça kapsamlı bir skalada sunuluyor. Global ses sistemi üreticileri, yerli ses sistemi üreticileri gibi farklı marka ve modeller ile birbirinden cazip ürün seçenekleri bulunmaktadır.

Kablosuz enstrüman mikrofonlarında, kardiod kondenser mikrofonlar, kardiod polar kapsül mikrofonlar, hiper kardiod polar kapsüller gibi farklı çeşitler bulunmaktadır. Amplifikatörlü modeller, gitar mikrofonları, kondenser mikrofon çeşitleri bulunmaktadır.

Stüdyo mikrofonları olarak kullanılan kablosuz enstrüman mikrofonu, tekli veya çift diyafram gibi farklı modüllerde imal edilmektedir. Dinamik enstrüman mikrofonu, kapsül kardiod mikrofon modelleri, ribbon mikrofonlar, akordeon mikrofonlar ve stüdyo kapasitif mikrofon çeşitleri gibi onlarca seçenek bulunmaktadır.

Kablosuz Enstrüman Mikrofonu Tavsiye

Enstrüman kullanımında sesi dinlayicilere iletmek oldukça önemlidir. Bu gibi durumlarda enstrüman mikrofonları kullanılmaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte kablolu mikrofonlar yerini kablosuz enstrüman mikrofonlarına bırakmıştır. Yazımızın altında ismini belirttiğimiz sitelerde kablosuz enstrüman mikrofonu tavsiyelerini bulabilir ve güven ile sipariş verebilirsiniz.

Kullanım alanı, bu mikrofon grubunda enstrümandır. Ancak canlı performans veya stüdyo kayıt opsiyonlarına göre ürün nitelikleri değerlendirilebilir. Kapsül kardiod mikrofonlar, stüdyo kapasitif mikrofonlar, omni patern kapasitif ve patern kapasitif stereo mikrofonlar, tasarım özelliklerine göre farklı nitelikler sunan ürün seçenekleridir.

Dinamik ribbon mikrofonlar, aktif elektronik stereo modeller gibi farklı ürün özelliklerine göre marka- model seçenekleri sunuluyor. Kapsül özellikleri, kapsül ebatları, kullanım özellikleri, kablosuz bağlantı özellikleri, alıcı bağlantı ve akıllı cihaz bağlantı kombinasyonlarına göre ürün nitelikleri belirlenmektedir.

Kablosuz Enstrüman Mikrofonlarında Fiyatlar

Kablosuz enstrüman mikrofonu fiyatları, teknik ve teknolojik özelliklere bağlı olarak belirlenmektedir. Hafif tasarımlar, imalatta kullanılan ham madde ve materyal özellikleri, sünger ve filtre özellikleri, set ve ekipman özellikleri, şarj opsiyonları gibi farklı unsurlara göre fiyat seçenekleri sunuluyor.

Kablosuz enstrüman mikrofonu seçerken, marka unsurunun yanı sıra garanti seçeneklerine, volt özelliklerine, kesintisiz çalışma süresi ve şarj süresine, kablolu kullanım özelliklerine, şarj ünitesine ve benzer niteliklerine göre değerlendirme yapabilirsiniz.

Kablosuz Enstrüman Mikrofonları Seçerken

Farklı tasarım özellikleri ile farklı geometriler sunan enstrüman mikrofonları, doğal perküsyon sesi sunmak üzere dizayn edilmektedir. Temiz ve berrak ses akışı için cihazlara tasarım edilen ses bileşenleri, materyal özellikleri, ürünlerin kalitesini belirleyen unsurlardır.

tek diyafram veya 6 diyafram gibi farklı kombinasyonlarda imal edilen mikrofon çeşitleri, ses kalitesinin en profesyonel biçimde sunulmasını sağlarken, yüksek enstrüman seslerinde bile yüksek SPL oranları ile şahane nitelik sunar.

FET balanslı çıkış özelliklerine, özel taşıma çantalarına veya teknik donanımlarına göre ürün seçimleri yapabilirsiniz. Ayrıca set olarak sunulan enstrüman mikrofonu modellerinde, trampet mikrofonu, kicik mikrofon ve arka vokal mikrofonu gibi ilave seçenekler bulunuyor.

Alüminyum çantalarında fonksiyonel olarak tasarım edilen enstrüman mikrofonları, mikrofon mandalları, davul ve gitar mikrofonları gibi farklı kombinlerde sunulmaktadır. Ürün seçimlerinizde kullanılan enstrümana ve kullanım alanlarına göre tercih yapabilirsiniz. Sahne performansları, stüdyo çalışmaları, açık alan sunumları veya vokal- enstrüman sunumları gibi kullanım özelliklerine göre ürün seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Marka ve modeller arasında tercih yaparken ise, online katalogdan yararlanabilirsiniz. Tüm mikrofon modellerinin teknik özellikleri, güç gereksinimleri ve maksimum güç özellikleri gibi pek çok unsur sunulmaktadır. Analiz ederek, sipariş edebilirsiniz.

Sizin İçin Enstrüman Mikrofonu Satan Firmaları Listeledik

Yonkamuzikmarket.com -> Enstrüman Mikrofonu

Muzikalmarket.com -> Enstrüman Mikrofonu

Teknolojisanayi.com -> Enstrüman Mikrofonu

Onlinesessistemi.com -> Enstrüman Mikrofonu

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın