HoparlörlerİncelemelerSes SistemleriTeknoloji

Kablosuz Hoparlör Fiyatları, Tavsiyeler

Kablosuz Hoparlör Fiyatları, Tavsiyeler

Şarj edilebilir sistem olarak dizayn edilen kablosuz hoparlör çeşitleri aktif veya pasif kabin gibi farklı niteliklerde imal ediliyor. Her ürün, watt ve maksimum volt özelliklerine göre imal edilmektedir. İnç özellikleri, filtre ve ızgara modülleri, sürücü sistemleri, teknolojik bağlantı özellikleri, her bir hoparlör için ayarlanabilir bas ve ekolayzer özelliklerinin yanı sıra SD kartı, Aux bağlantı, Mp3 veya Bluetooth bağlantı formları gibi farklı seçeneklerle tasarım edilmektedir.Kablosuz Hoparlör Fiyatları

Kablosuz Hoparlör

Taşınabilir ses sistemleri kategorisinde yer alan kablosuz hoparlör çeşitleri, ses iletimleri ve müzik etkileşimlerinin, sınırsız ve kesintisiz sürdürülmesi için tasarlanan ekipmanlardır. Kablosuz hoparlör çeşitleri hem profesyonel ürün gruplarında hem de portatif ürün seçkilerinde yer alıyor.

Düğün ses sistemleri, sahne ses sistemleri, DJ ekipmanları veya stüdyo ses sistemleri gibi pek çok alanda kullanılabilen ürünlerdir.

Kablosuz Hoparlör Özellikleri

Şarj edilebilir sistem olarak dizayn edilen kablosuz hoparlör çeşitleri aktif veya pasif kabin gibi farklı niteliklerde imal ediliyor. Her ürün, watt ve maksimum volt özelliklerine göre imal edilmektedir. İnç özellikleri, filtre ve ızgara modülleri, sürücü sistemleri, teknolojik bağlantı özellikleri, her bir hoparlör için ayarlanabilir bas ve ekolayzer özelliklerinin yanı sıra SD kartı, Aux bağlantı, Mp3 veya Bluetooth bağlantı formları gibi farklı seçeneklerle tasarım edilmektedir.

Kablosuz hoparlör tasarımları, kolay kullanılabilir ve kolay taşınabilir özelliklerde dizayn edilen modellerdir. İstenilen her yerde kullanılabilmeleri için genellikle küçük ebatlarda ve hafif materyaller ile imal edilir. Genellikle 5 saate kadar kesintisiz çalabilme özellikleri bulunan hoparlör sistemleri, mikrofonlar ile satışa sunuluyor.

Kablosuz Mikrofonlu Hoparlör Çeşitleri

Kablosuz el mikrofonu, telsiz mikrofon, kablosuz yaka veya baş mikrofonu gibi seçeneklerde tasarlanan hoparlör çeşitleri, açık hava etkinliklerinde de kesintisiz müzik keyfinin sürdürülmesi için fonksiyon sağlayan ürünlerdir. 200 metre mesafede çekim olanağı sağlayan kablosuz el mikrofonları, materyal ve diyafram özelliklerine göre farklı markaların sunumlarıyla dizayn ediliyor.

On- off düğmeli, led ekran görüntülü, Bluetooth bağlantı gibi farklı nitelikleriyle kablosuz el mikrofonları, tekli veya ikili olarak hoparlörler ile birlikte satışa sunuluyor.

Kablosuz Hoparlör Seçerken Nelere Dikkat Etmelidir?

Kablosuz hoparlör tavsiye ürünlerini incelemek, ürünlerin teknik donanımları ve performansları hakkında detaylı bilgi verir. Çift UHF mikrofon, SD kart Usb, 12 veya 15 inç woofer, Bluetooth bağlantı gibi özellikler, taşınabilir hoparlör sistemlerinde genel olarak bulundurulan niteliklerdir.

Kablosuz hoparlör tasarımları ürün niteliklerine göre 100 Watt ile 600 Watt gücünde farklı kombinasyonlar ile imal ediliyor. Bazı ürünlerde karaoke sistemi bulunmakla birlikte kesintisiz 5 saate kadar çalışma özellikleri sunabilen hoparlör çeşitleri bulunmaktadır.

Kablosuz hoparlör seçerken, Watt güçlerine, teknik donanımlarına, ses çıkış özelliklerine ve tasarımda kullanılan materyal özelliklerine göre ürün seçimi yapabilirsiniz. Sd kart, Usb flash, headset mikrofon gibi ekipmanlar ile set olarak satışa sunulan çok sayıda ürün seçeneği bulunuyor. Dilediğiniz ürünü seçerek farklı setlerle hem ekonomik avantaj hem profesyonel ürün garantisi elde edebilirsiniz.

Kablosuz Hoparlör Fiyatları

Kablosuz hoparlör fiyatları değerlendirmesinde, dijital kataloglardan yararlanabilirsiniz. Müzik ve ses sistemleri dünyasında yer alan üretici firmaların en güncel modelleri, en nitelikli ürünleri ve ekonomik fiyatlarla satışa sunulan yepyeni modelleri online olarak sunuluyor.

Kablosuz hoparlör ve kablosuz mikrofon setleri olarak satışa sunulan müzik sistemleri, birbirinden farklı tasarımlar ve teknolojik gelişimler ile imal ediliyor. Profesyonel sahne sistemlerinde veya çok amaçlı etkinliklerde kullanılmak üzere tasarım edilen hoparlör çeşitleri, cazip avantajlar ile kampanyalı olarak satışa sunuluyor.

Ayrıca kredi kartı ile yapılan ödemelerde taksit olanağı, bedava kargo seçeneği ve indirimli fiyat seçkilerinden yararlanabilirsiniz. En ucuz hoparlör çeşitleri ve profesyonel taşınabilir sistemleri inceleyerek, ürün detayları ve teknik donanımlarına göre tek tıkla kolay alışveriş sağlayabilirsiniz.

Tekli veya ikili mikrofon setleri, uzaktan kumandalı hoparlör modülleri ve Usb SD kart özelliklerine göre ürün seçimi yapabilirsiniz. Elektriksiz çalabilme özellikleri ile kesintisiz müzik keyfi ve ayarlanabilir kontrol nitelikleriyle çok cazip ürün seçenekleri bulunuyor.

Sizler için Kablosuz Ses Sistemi Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

Yonka Müzik Market -> Kablosuz ses sistemi

Müzikal Market -> Kablosuz ses sistemi

Teknoloji Sanayi -> Kablosuz ses sistemi

Online Ses Sistemi -> Kablosuz ses sistemi

Yonka Bayi -> Kablosuz ses sistemi

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın