HoparlörlerİncelemelerSes SistemleriStüdyo EkipmanlarıTeknoloji

Mackie CR4 Stüdyo Monitörü

Mackie CR4 Fiyatları, CR4 Stüdyo Monitörü Nasıl

Mackie cr4 fiyatları sayfamızda mackie cr4 nasıl sorusunun cevabı ve mackie cr4 özellikleri hakkında detaylı bilgiler yer alır. Mackie cr4 en ucuz olan siteler.Mackie CR4 Fiyatları, CR4 Monitör Nasıl

Mackie cr4

Tüm müzik tarzlarında en iyi ses kalitesi, yüksek performans ve nitelikli tasarım özellikleriyle Mackie, cr4 serisini sunar. Stüdyo kabin sistemi veya multimedya hoparlör sistemi olarak geliştirilen Mackie cr4 hoparlör, tüm alanlarda en iyi sonucu verir.

Müzik keyfiniz maksimumda, eğlenceniz en şahane tonda yaşanır. Teknik özellikleri ve paket içeriğindeki ekstra ekipmanlarıyla yükse kalite sunar.

Mackie cr4 Nasıl ?

Mackie cr4 nasıl ? Stüdyo kayıt, ev kayıtları için monitör sistemi olarak kullanılan Mackie cr4, kendinden amfili kabin sistemi olarak ekstra avantaj sağlar. Multimedya cihazlarla doğrudan bağlantı, akıllı cihazlarla doğrudan bağlantı ve bilgisayar bağlantı özellikleriyle, daima eğlence ve doyasıya müzik keyfi sunar.

Yüksek fiyatlarla alınan mönitörlerin kalitesini, tek sistem üzerinde sunan Mackie cr4 serisi, tüm müzik türlerinde en iyi sonucu verir. En ekonomik monitör olarak şahane ses kalitesi ve fonksiyonel kullanım avantajı sağlar. Garantili olarak satışa sunulan ürün, ahşap kalitesi ve doku kalitesiyle nitelikli ürün grupları arasında yer alır.

Muazzam bileşenler ile dizayn edilen hoparlör sistemi, kompakt tasarımlardır. İki hoparlör ile set olarak satışa sunulan Mackie cr4 ürünler, kayıt ve dinleme esnasında en iyi ses karakteristiğini sunar.

50 W gücünde tasarlanan hoparlör sistemi, bluetooth bağlanma özelliğiyle oldukça kullanışlıdır. 4 inç polipropilen woofer ile dizayn edilen kabinler, ipek kaplama Tweeter ve 70Hz- 20 kHz frekans aralığı ile yüksek kalite sağlar.

Mackie cr4 Teknik Özellikler

Mackie cr4 inceleme için ürünün teknik donanımlarından bahsedebiliriz. Muazzam kalitede hammadde kullanımı, estetik ve şık tasarım özelliklerinin yanı sıra teknik donanımda seçkin sunumlar yapılıyor.

Mackie cr4 hoparlör sistemi, 50 watt güç ve 2 yollu sistem sunar. Ürünün ön panel kısmında Aux girişi bulunur. Jak giriş ile akıllı cihazlara rahatlıkla bağlanabilir, müzik keyfini dilediğiniz her yerde sürdürebilirsiniz.

Yine ön panelde kullanılan kulaklık çıkışı ile ses kontrolünü fonksiyonel olarak sağlayabilirsiniz. Ayroca çoklu bağlantı opsiyonları ile jack girişi ve RCA bağlantı formları sunulur. paket içeriğinde jak girişli bilgisayar kablosu ve multimedya bağlantı kablosu bulunur.

Ahşap tasarlanan ürün, siyah renkte dizayn edilmiş ve ön kısımlarda kullanılan nitelikli yeşil halkalar ile estetik bir tarz kazandırılmıştır. 5,4 kg çift ağırlığı ile rahat taşınabilir ve kolay kullanılabilir özellik sunar.

156 x 224 x 185 mm boyutlarda dizayn edilen Mackie cr4, ses ve müzik yayınlarında, ses ve müzik kayıtlarında şahane performans sağlar.

Mackie cr4 Fiyat Avantajı

En ekonomik stüdyo monitör sistemi olarak kullanılan Mackie cr4 fiyatı, oldukça caziptir. Çift hoparlör sistemi ile stüdyoda, canlı yayınlarda ve müzik keyfinize özel tüm alanlarda kullanabilirsiniz.

Her müzik türünde şık performanslar kazandıran Mackie stüdyo kabin sistemi, en ekonomik fiyat avantajları ile online satış sisteminde sunuluyor. Pahalı monitörlere gerek kalmadan yüksek performans, estetik tasarım ve muazzam kalite elde edebilirsiniz.

Cazip fiyat garantisine eklenen taksitli satış sistemiyle, online siparişinizi hemen verebilir, 7/24 güvenli alışveriş sisteminden yararlanabilirsiniz. Türkiye’nin her noktasına aynı gün kargo avantajı, ücretsiz kargo fırsatıyla ekstra avantaja dönüşüyor.

Müzik keyfini en yüksek seviyede, stüdyo kayıtlarınızı en kaliteli tonda sağlayabilir, taşınabilir sistem özelliğiyle dilediğiniz her yerde bu keyfi sürdürebilirsiniz. 1 aktif ve 1 pasif monitör sistemi, jak kablo, bilgisayar bağlantı kablosu ve bas emici sünger ile set halinde satışa sunulan Mackie cr4 hoparlör, en ekonomik fiyat cazibesiyle online platformda sunuluyor. Tek tıkla sipariş edin ve profesyonel ses kalitesini hemen alın.

 

Sizler için Mackie CR4 Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

Yonkamuzikmarket.com -> Mackie CR4 Fiyat

Muzikalmarket.com -> Mackie CR4 Fiyat

Teknolojisanayi.com -> Mackie CR4 Fiyat

Onlinesessistemi.com -> Mackie CR4 Fiyat

Yonkabayi.com -> Mackie CR4 Fiyat

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın