İncelemelerStandlarTeknoloji

Rack Kabinet Fiyatları ve Ölçüleri

Rack Kabinet Fiyatları ve Ölçüleri

Rack kabinet fiyatları sayfamızda belirli rack kabin ölçülerine göre üretilen en iyi rack kabin modelleri yer alır. En ucuz rack kabin fiyatları burada.Rack Kabinet Fiyatları ve Ölçüleri

Rack Kabinet

Bir nevi dijital organizer olan rack kabinet ürünler, teknolojik cihazların düzenli şekilde muhafaza edilmesi için kullanılırlar. Müzik sistemleri, ses sistemleri gibi alanlarda da kullanılan kabin sistemleri, yazılım ve donanımların zarar görmeden korunması ve teknolojik tasarımların düzenlenmesi için kullanılırlar.

Bilgisayar sistem kasaları olarak nitelendirilen ürünler, duvar tipi ve dikey tip olarak iki farklı türde dizayn edilmektedir. Müzik ve ses sistemlerinde daha çok tercih edilen model, dikey kabinet türleridir.

Duvar Tipi Kabinet Çeşitleri

Rack kabinet duvar tipi modellerinde, istenilen yükseklikte ayarlama yapılarak kullanım sağlanabilir. Kabinetlerin kendi bağlantı ekipmanları ve paket içeriğindeki aksesuarları ile istenilen alan ve yüksekliğe rahatlıkla monte edilmesi sağlanabilir.

19 inç kabinet modelleri, çift kapaklı opsiyonları ile ön ve yan kısımlardan kapaklıdır. İç haznede havalandırma sistemi sağlayan fanlara sahiptir. Boyutu nedeniyle tercih edildiğinde, duvar montajı yerine tekerlek montajı yapılarak opsiyonel olarak kullanılabilir.

Dikey Türde Rack Kabinet Modelleri

Dikey ya da dikili tip olarak adlandırılan rack kabin ürünleri, genellikle bilgisayar- bilişim sistemlerinde kullanılır. İletişim ve haberleşme ağı gereken geniş kapsamlı kuruluşlarda kullanılan kabinet türleridir. Istenilen nitelikte kullanılabilen kabinler, ön kapaklı olarak tasarlanmakta ancak gerekli alanlarda arka panel ve yan bölümler çıkarılarak havalandırma sistemi sağlanmaktadır.

Temper cam ile dizayn edilen rack kabinetler, dayanıklı cam özelliğindedir. Farklı ebatlarda üretilen kabinet sistemleri, yazılım, donanım, bilişim, ağ sistemleri, ses sistemleri gibi alanlarda kullanılmaktadır.

Rack Kabinetlerin Teknik Özellikleri

Rack kabin ölçüleri 12u, 16u, 20u gibi farklı tasarımlarda imal edilmektedir. Genel kullanım alanları ve profesyonel kullanım alanlarına göre tasarım edilen kabinetler, fonksiyonel kullanım avantajı sağlar. Ön ve arka kapakları açılabilir, montaj ya da demontaj yapılabilir, kilitlenebilir veya açık olarak kullanılabilir. Tamamen opsiyoneldir.

Arka panel, DKP sac kullanılarak dizayn edilir. Ön kısımda kullanılan metal kapak tasarımının yanı sıra yan ve ön kısımlarda metal çerçeve ile sağlamlık artırılmıştır. Darbeye dayanıklı temperli cam ile imal edilen rack kabin çeşitleri, ikili veya dörtlü fan sistemleri ile havalandırma işlevini ideal biçimde sağlar.

Tekerlekli veya sabit kabinet şeklinde kullanılabilen ürünler, elektrostatik boya ile imal edilmektedir.

Rack Kabinet Çeşitleri

Kullanım alanlarına ve kapsamlarına bağlı olarak farklı ölçü ve ebatlarda rack kabinet modelleri bulunuyor. Kullanılacak sistemlerin yapı ve hacimlerine bağlı olarak istenilen büyüklükte ve sayıda kullanım sağlanabilir. Ölçülerine göre farklılık gösteren rack kabin fiyatları, duvar tipi, tekerlekli veya dikili tip seçeneklerine göre belirlenmektedir.

42 u tekerlekli, 26u tekerlekli veya 32 u tekerlekli dikey tip rack kabin seçenekleri bulunuyor. Yapım özellikleri ve materyalleri aynı olan kabinetlerde, boyut ve iç hacim farklılıkları bulunmaktadır. 20u, 16u ve 12u tipi kabinetler yine dikey formda olan ve tekerlekli kabin çeşitleridir. Ancak istenildiğinde tekerlekler çıkarılarak sabit şekilde kullanım sağlanabilir.

36u, 26u, 9u, 12u gibi farklı ebatlarda tekerlekli veya sabit rack kabin seçenekleri bulunmaktadır. Her bir ürünün boyutlarına göre fiyat seçeneği sunuluyor ve set şeklinde satışa sunulan kabinet sistemlerinde ekstra fan havalandırma sistemi sunuluyor.

Kabin bağlantı panelleri ekstra satışa sunulan ekipmanlar arasında yer alır. Kampanyalı fiyat avantajı, ürünlere özel indirim seçenekleri değerlendirilerek online alışveriş güvencesi ve ürün garantisi ile fırsatlardan yararlanılabilir. Kullanılacak alanın ve bilişim sistemi kapasitelerine göre ürün seçimleri yapabilir. Duvar tipi veya sabit modeller, ölçülerine göre seçilerek ideal havalandırma sistemi, ergonomik ve modüler sistem özellikleri ile tüm donanımın güvenini, konforunu sağlarlar.

Sizler için Rack Kabinet Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

Yonkamuzikmarket.com -> Rack Kabinet

Muzikalmarket.com -> Rack Kabinet

Teknolojisanayi.com -> Rack Kabinet

Onlinesessistemi.com -> Rack Kabinet

Yonkabayi.com -> Rack Kabinet

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın