İncelemelerKulaklıklarSes SistemleriStüdyo EkipmanlarıTeknoloji

Shure Se215 Kulaklık Fiyat ve İnceleme

Shure Se215 Kulaklık Fiyat ve İnceleme

Shure se215 fiyat sayfamızda shure se215 inceleme sonuçları ve se215 özellikleri yer alır. En ucuz shure se215 fiyat ve özellikleri burada.Shure Se215 Kulaklık Fiyat ve İnceleme

Shure Se215

Kulak içi kulaklık modülünde dizayn edilen Shure se215 serisi, ayrıntılı ses özelliğiyle müzik keyfinize özenli katkılar sağlar. Dengeli ses akışı ve şahane bas kombinasyonu ile en nitelikli kulaklık seçenekleri arasında yer alır. Fonksiyonel tasarım özellikleriyle şekillendirilebilir tasarım özellikleri sunar.

Sahnede veya günlük yaşamda hızlı ve kolay değiştirilebilir özellikleriyle, modüler sistem sunar. Konforlu yapısıyla oldukça kullanışlıdır.

Shure se215 Kulaklık Özellikleri

Değiştirilebilir kablo özelliği ile konfor ve ekonomik avantaj sağlayan Shur kulak içi kulaklık, 37 dB maksimum ses basıncı ile ideal ses yalıtımı sağlar. Müzik keyfinizi berrak ve pür-i pak sunan kulaklık, özelleştirilmiş izolasyon sistemiyle şahane kullanım sağlar.

Monitör kulaklığı, referans kulaklık olarak kullanılabilen Shure se215, profesyonel müzik ve ses sistemlerinin en sevilen ürünleri arasında yer alır. Hem kişisel müzik zevikiniz için günlük yaşamda kullanabilir hem profesyonel izleme kulaklığı olarak sahne ve stüdyoda kullanabilirsiniz. Konforlu, rahat, şık ve ekonomiktir.

Shure se215 Tasarım Özellikleri

Shure se215 kulaklık modeli, kulak içi formda dizayn edilmiştir. Şeffaf tasarımıyla sıra dışı bir tarz sunar. Optimize başlık rahat ve ergonomiktir. Kulak profiline uygun tasarım özellikleriyle konfor katar. Üstelik Shure Se215 Fiyatyumuşak ve kıvrılabilen kablo özellikleriyle, kulak çevresine sarılarak kullanılabilir. Böylelikle performans sırasında kayması önlenebilir.

Takviyeli- değiştirilebilir kablo özellikleriyle kullanım süresinde avantaj sağlayan Shure se215 serisi, kulak üstü konfigürasyonu ve özelleştirme fonksiyonlarıyla tasarım kalitesi, şıklığı sunar.

Altın kaplama konnektör ve 360 derece dönüş sağlayan mekanizmasıyla tasarım kalitesi sunar. Ortam gürültüsünü engelleyen izolasyon özelliğiyle müzik zevkini maksimumda yaşayabilirsiniz.

Shure se215 Teknik Özellikler

3 farklı beden ölçüsünde dizayn edilen Shure se215 kulaklık; S- M ve L seçenekleriyle satışa sunuluyor. Fit kitiyle her kulağa uygun kullanış özelliği sunar. Özel taşıma çantası bulunan kulak içi kulaklık, mönitör tipi kulaklık modelidir.

MMXC tipi sürücü kablosu bulunan Shure,jak girişli kabloya sahiptir. Yüksek ses performansı sağlayan ürün, bas performansında üst kalite sunuyor. Çoklu enstrüman izlemede başarılı sonuçlar veren Shure se215 kulaklık, enstrüman seslerini iletmede gayet etkilidir.

Tiz oranları ideal seviyelerde sunulan tasarımda, çözünürlük orta oranlarda sunuluyor. Empedans oranı; 20 ohm- 33 ohm aralığı sunan se215, ses basıncı düzeyinde 107 db oran sunuyor.

Shure se215 Kulaklık Fiyatı

Profesyonel monitör kulaklık olarak dizayn edilen kulak içi kulaklık serisi, değiştirilebilir kablo özelliği ile konfor sağlıyor. Paket içeriğinde toplam 3 farklı kulaklık süngeri sunuluyor. Ayrıca temizleme aracı, kol fit kiti de paket içerisinde bulunuyor. Ürün kullanım kılavuzu paket içeriğinde mevcuttur. Ekonomik seçeneklerle Shure se215 fiyatı, uzun ömürlü kullanım avantajı ve eskiyen kabloyu rahatlıkla değiştirme özelliğiyle avantaj sağlar.

Ekipmanlarıyla tam donanımlı olarak satışa sunulan ürün paketi, profesyonel referans kulaklıklar içinde oldukça ekonomiktir. Hareket halinde hızlı ve kolay değiştirilebilir kablo ve tasarım özellikleriyle estetik ve kullanışlı kulaklık modelleridir. Şeffaf siyah formda tasarlanan kulak içi bölümü ve kablo dizaynıyla sahnede, günlük yaşamda oldukça şıktır.

Dijital alışveriş sistemiyle hızlı sipariş sisteminden yararlanabilir, online indirim fırsatlarıyla avantaj sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin her noktasına hızlı kargo fırsatlarıyla sahne performanslarına kesintisiz devam edebilir, müzik keyfinizi en üst seviyede yaşayabilirsiniz.

Bas ve tiz ayarında ideal tonlama, pürüzsüz ses akışı ve çevre sesleri önleyen yalıtım özellikleriyle müzik konforunu yüksek kalitede sunar. Şık, rahat ve ekonomik ürün, 2019 yılının en çok tercih edilen referans kulak içi kulaklık modelleri arasında yer almaya devam ediyor.

Sizler için Shure SE215 Kulaklık Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

Yonka Müzik Market -> Shure se215 fiyat

Müzikal Market -> Shure se215 fiyat

Teknoloji Sanayi -> Shure se215 fiyat

Online Ses Sistemi -> Shure se215 fiyat

Yonka Bayi -> Shure se215 fiyat

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın