İncelemelerSes SistemleriStüdyo EkipmanlarıTeknoloji

Stüdyo Ekipmanları Paket

Stüdyo Ekipmanları Paket

Stüdyo Ekipmanları Paket

Stüdyo Ekipmanları Paket

En berrak stüdyo kaydını henüz yapmamışsanız, size özel ses sistemleri en güncel paketleriyle sunuluyor. Diyafram kalitesi, ızgara modülleri ve kapsüllerin en özel tasarımlarıyla, stüdyo kayıtlarına muazzam ürünler sunuluyor. Seçkin müzik sistemi markalarının, yüksek performans güdümlü teknolojileri ve mühendislik formatlarıyla geliştirdiği ses sistemleri, stüdyo yayın ve kayıt faktörlerine özel bileşenlerle sunuluyor.

Stüdyo ekipmanları paket, sahne sistemlerine oranla daha profesyonel detaylar ve özel kombinasyonlarla imal edilen ürünlerdir. En pürüzsüz ses akışı ve ses anatomisini mucizevi biçimde sunan, tını bileşenleriyle evrene olağanüstü moleküller sunulan ses donanımları geliştiriliyor. Hemen kullanmaya ve müziğin muhteşemliğini yaşamaya başlayabilirsiniz.

Stüdyo Ekipmanları Nelerdir?

Stüdyo kayıt malzemeleri ile olarak mikrofonlar ile açılış sunar. Kaynaktan alınan sesin en berrak, net ve karakteristik olarak sunulması için mikrofonun her aşamasında özek teknolojiler kullanılır. Rüzgar önleyici modüllerden, titreşim önleyişi faktörlere, çığlık önleyici kombinasyonlardan arka plan gürültü susturucu opsiyonlara dek, her nitelik özenle geliştirilir.

Referans monitör ve referans kulaklık ürünleri, stüdyo ekipmanlarının temel unsurları arasında olup izleme sistemleri olarak tasarım edilir. Mikrofon stantları, kabin sistemleri, ses kartları gibi pek çok müzik ve ses sistemi ekipmanı bu kategoride yer alır.

Phantom Power, pikap, shock mount ve pop filtre ürünleri, stüdyo ses sistemlerinin fonksiyonel ekipmanları arasında yer alır. Mikrofonlar ile daima kondenser olarak, stüdyo çalışmalarında kullanım sağlar.

Stüdyo Mikrofonlarının Özellikleri Nelerdir?

Fantom power kullanım özelliğinde geliştirilen stüdyo kayıt mikrofonları, condenser mikrofon olarak nitelendirilir. Tek diyaframlı veya çift diyafram seçeneklerinde dizayn edilen mikrofonlar, diğer mikrofonlara oranla daha pürüzsüz ve berrak ses iletimleri için imal ediliyor. Vokal odaklı sistemde geliştirilen mikrofon çeşitleri, gürültü susturucu özellikler ile ses kalitesinin daha ideal sunulmasını sağlar.

Ses karakteristiğinin değiştirilmeden net ve yumuşak formda sunulması için imal edilen kondenser mikrofonlar, aksesuarlarıyla kite olarak satışa sunulur. Titreşim önleyici shock mount ve rüzgar önleyici pop filtreler ile tasarım edilen stüdyo ekipmanları, en iyi stüdyo yayınları ve kayıtları için birbirinden farklı özelliklerde sunuluyor.

Stüdyo Ses Sistemi Paketleri

Profesyonel ses sistemleri hazır paket seçeneklerinde sunulan stüdyo ses sistemleri, tüm ekipmanların birlikte sunulduğu ve ekonomik avantaj kazandıran ürün seçkileridir. Stüdyo ekipmanları paket içeriklerinde; stüdyo kayıt mikrofonları, referans monitör, kulaklık, pikap, pop filtre ve shock mount ürünleri bulunuyor.

Ayrıca kayıt mikser, ses kartları ve mikrofon stantları, stüdyo ekipmanları arasında yer alan donanımlardır. Daha amatör kullanımlar için geliştirilen stüdyo setlerinde, Bm800 veya Bm300 kondenser mikrofon kitleri gibi ürünler bulunuyor. Mikrofon, pop filtre, shock mount ve bağlantı kablosunun yanı sıra tripod mikrofon standı ile hazır paket olarak ve çok cazip fiyat seçenekleriyle sunuluyor.

Stüdyo Ekipman Fiyatları

Profesyonel stüdyo ekipmanlarının fiyatları ve amatör ürün fiyatları, farklı seçkilerle tüm kullanım alanlarına avantajlı olarak sunuluyor. Stüdyo ekipmanları tekil ürün fiyatları ve hazır paket ürünlerinin fiyatları, online sistemden kampanyalı fırsatları ile görüntülenebilir.

Usb phantom power ile sunulan mikrofon setleri veya Samson ev stüdyo sistemleri gidi tam donanımlı hazır paket seçenekleri bulunuyor. Ekipman paketlerinde bulunan ürün sayısı ve ürünlerin niteliklerine göre belirlenen fiyatlar, kredi kartı ile yapılan online alışverişlerde, taksit seçenekleriyle sunuluyor.

Youtuber mikrofonları ise en ekonomik ve kaliteli performans ile sunulan ürün seçkilerinden oluşuyor. Radyo yayınları, tv yayınları, iletişim etkinlikleri, enstrüman ve vokal uygulamalarına göre muazzam ürün grupları, farklı fiyat seçeneklerinde sunuluyor. Kullanım amacına göre cazip fırsatlardan hemen yararlanabilirsiniz.

 

Sizler için Stüdyo Ekipmanları Paket Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

Yonka Müzik Market -> Stüdyo Kayıt Seti Fiyatları

Müzikal Market -> Stüdyo Kayıt Seti Fiyatları

Teknoloji Sanayi -> Stüdyo Kayıt Seti Fiyatları

Online Ses Sistemi -> Stüdyo Kayıt Seti Fiyatları

Yonka Bayi -> Stüdyo Kayıt Seti Fiyatları

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın