HoparlörlerİncelemelerSes SistemleriTaşınabilir Ses SistemleriTeknoloji

Taşınabilir Hoparlör Tavsiye ve Fiyat

Taşınabilir Hoparlör Tavsiye ve Fiyat

Taşınabilir Hoparlör Tavsiye ve Fiyat

Taşınabilir Hoparlör

Seyyar kabin sistemi olarak da adlandırılan taşınabilir hoparlör sistemleri, stüdyolar, sahneler veya tüm açık alanlarda kullanılabilir. Aktif kabin veya pasif kabin sistemi olarak dizayn edilen ürünler, kullanım amaçlarına göre tüm müzik sistemlerine uygun niteliklerde tasarlanmaktadır.

Genellikle hafif olarak tasarlanan hoparlör sistemleri, plastik veya ahşap olarak imal edilir. Her seyyar hoparlör sistemi ses çıkış özellikleri, watt özellikleri ve bağlantı opsiyonlarına göre dizayn ediliyor.

Taşınabilir Hoparlör Kullanım Alanları

Hoparlör sistemleri, ses ve müzik yayınlarının daha geniş alanlarda paylaşılabilmesi/ iletilebilmesi için kullanılan müzik sistemi ürünleridir. Hoparlörlerin elektrik kaynağı olmayan ortamlarda da kullanılabilir olması için kablosuz olarak tasarımları, taşınabilir hoparlör sistemi olarak adlandırılır.

Açık hava etkinliklerinin tamamında kullanılabilen seyyar hoparlör sistemleri; festivaller, konserler, karaoke etkinlikleri, mitingler, konferanslar gibi konuşma ve müzik etkinliklerinin olduğu her alanda kullanılır. Oteller ve turizm tesisleri, sanat merkezleri, tiyatro ve sinemalar, okul ve eğitim merkezleri, fabrikalar, düğün salonları gibi pek çok alanda kullanılır.

İbadet merkezleri, konferans salonları, sağlık merkezleri gibi sayısız alanda kullanılmaktadırlar. Seyyar hoparlör sistemleri stüdyo kayıtlarında, canlı sahne performanslarında, DJ performanslarında ve iletişim etkinliklerinin tamamında kullanılmaktadırlar.

Seyyar Hoparlör Tavsiye

Portatif hoparlör sistemleri, USB bağlantı, ses kartı bağlantı özelliği, mikrofon girişleri, akıllı cihaz bağlantı girişleri, Bluetooth bağlantı özellikleri, kayıt gibi farklı özelliklerle dizayn edilir. Taşınabilir hoparlör tavsiye ürünler genellikle dijital panel ve ekstra bağlantı özelliklerine sahip ürünlerdir. Bir çok ses sistemi kullanıcısı taşınabilir hoparlör alırken kullanıcı tavsiyelerine önem vermektedir. Taşınabilir hoparlör önerisi noktasında size aşağıdaki ürünleri tavsiye edebiliriz;

*Lastvoice Ls-1915

*Lastvoice Ls-1912

*Oyility Dk-12

*Westa Wap-22502

*Westa Wap-25502

Müzik etkinlikleri ve iletişim etkinliklerinde kullanım amaçlarına göre farklı watt ve ses çıkış özelliklerine göre seçilebilirler. Hoparlör sisteminin mobil seslendirme sistemi, Bluetooth bağlantı özelliği, kanal sayısı ve frekans aralığı önem taşımaktadır.

Taşınabilir Hoparlör Modelleri

Genellikle çanta tipi veya çekçek sistemde dizayn edilen taşınabilir hoparlör sistemleri, kablolu veya kablosuz mikrofonları ile imal edilir. El mikrofonu, yaka mikrofonu veya headset mikrofonlar ile tasarım edilen hoparlör modelleri, Eq ve bat özelliklerine göre farklı özelliklerde imal edilir.

Teknik efektleri, kolay taşıma için bağlantı uyumu, woofer ve bas performansları, subbas ekleme özellikleri gibi farklı tasarımlarla, her alana uygun şekilde tasarım edilmektedir. Taşınabilir hoparlör büyük modellerinde, ses sistemi dizaynı ve yüksek standartlarda geliştirilmiş mix özellikleri, frekans ayarlama modülleri gibi teknik donanımları bulunur.

Taşınabilir Hoparlör Sistemi Nasıl Seçilir?

Mikrofon modelleri, tasarımları ve kullanım opsiyonlarına göre seçilen taşınabilir hoparlör sistemleri, kanal ve frekans özelliklerine göre tercih edilebilir. Teknik efekt işlemcisi, dijital ses özellikleri, tiz ve bas kontrol modülleri, harici ve dahili bağlantı özellikleri, watt ve fan soğutma gibi özelliklerine bağlı olarak seçilebilir.

Ayrıca hoparlör sisteminin kaç saat kesintisiz yayın sağladığı, ses gücünün ne kadar alanda etkili olduğu, ağırlık- ebat ve temel özellikleri, marka ve modellerine bağlı olarak belirleme yapılabilir.

Tavsiye ürünleri değerlendirmek, garanti kapsamlarını değerlendirmek ve ürün fiyatlarına göre seçim yapmak, kullanım alanına göre en ideal ürünü belirlemek için değerlendirilen yöntemlerdir.

Taşınabilir Hoparlör Fiyatları

Profesyonellikle tasarım edilen taşınabilir hoparlör sistemlerinin yanı sıra amatör kullanımlar için de geliştirilmiş ürünler bulunuyor. Tekli, ikili veya dörtlü gibi set şeklinde satışa sunulan ürünler veya ses sistemleri olarak ekstra donanımlarıyla satışa sunulan ürünler bulunuyor.

Okul ses sistemleri, düğün ses sistemleri, sahne ve canlı performanslar için imal edilen ses sistemleri gibi farklı ürün çeşitleri bulunuyor. Teknik özellikleri, donanımları, garanti ve fiyatlarını inceleyerek ürün seçimi yapabilirsiniz. Nitelikli markalar ve teknolojik modelleri, online kampanyalar ile daha avantajlı değerlendirebilirsiniz.

Sizler için Taşınabilir Hoparlör Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

Yonka Müzik Market -> Taşınabilir Hoparlör

Müzikal Market -> Taşınabilir Hoparlör

Teknoloji Sanayi -> Taşınabilir Hoparlör

Online Ses Sistemi -> Taşınabilir Hoparlör

Yonka Bayi -> Taşınabilir Hoparlör

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın