Telsiz tasarımları ile açık alanlarda kullanım avantajı sağlayan mikrofonlar, kapalı mekanlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Telsiz mikrofon çeşitleri, alüminyum kasa ve ekstra özellikleri ile markaların farklı tasarımlarıyla sunulur. Telsiz mikrofon fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve marka opsiyonlarına göre belirlenmektedir. Tıpkı el mikrofonlarında olduğu gibi maksimum 200 metreye kadar çekim güçleriyle kullanılırlar.
İncelemelerMikrofonlarTeknoloji

Telsiz Mikrofon Fiyatları

Telsiz Mikrofon Fiyatları ve Telsiz Mikrofon Çeşitleri

Telsiz Mikrofon Fiyatları ve Telsiz Mikrofon Çeşitleri

Telsiz Mikrofon

200 metre mesafeye kadar çekim gücü sunan telsiz mikrofon çeşitleri, farklı özellikleri ve ses kaliteleriyle birbirinden farklı modellerde tasarlanır. El mikrofonları, headset mikrofonları ve yaka mikrofonları şeklinde tasarlanan telsizler, kablosuz kullanım avantajı sağlar.

Portatif kullanım opsiyonları ile bluetooth özelliği sunan mikrofon çeşitleri, frekans seçeneklerine göre tasarlanır.

Telsiz El Mikrofonu Çeşitleri

Kablosuz el mikrofonu modelleri, kullanım alanlarına ve amaçlarına göre dizayn edilir. Genellikle set olarak dizayn edilen telsiz çeşitleri, ikili mikrofon sunumlarıyla tasarlanır. Tekli veya ikili telsiz el mikrofonları genellikle 200 metre mesafeye kadar çalışma özelliği sunar.

100 kanal değiştirilebilir frekans özellikleri, tasarım özellikleri, uhf band kapsamlarıyla genellikle özel taşıma çantasında satışa sunulur. Çiftli el mikrofonları infraled sistemiyle alıcıya kanal seçimi opsiyonlarında dizayn edilir. Ortalama olarak UHF 470- 790 MHz standartlarında, ton kontrol özelliği ve gürültü susturucu kombinasyonlarıyla satışa sunulmaktadırlar.

Telsiz el mikrofonları, alüminyum kasa olarak tasarım edilir. Besleme güçleri genellikle 220V AC olarak kombin edilir. Dijital ekranlı mikrofon çeşitleri ve daha profesyonel ürün çeşitleri bulunur.

Telsiz Yaka Mikrofonu Çeşitleri

Telsiz kullanım özelliklerinde geliştirilen yaka mikrofonları, canlı yayın sağlayan ve kullanışlı formları ile tercih edilen ürünlerdir. Telsiz mikrofon fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve marka opsiyonlarına göre belirlenmektedir. Tıpkı el mikrofonlarında olduğu gibi maksimum 200 metreye kadar çekim güçleriyle kullanılırlar.

Açık ve kapalı alanlarda kullanılabilen yaka mikrofonları, ikili set şeklinde satışa sunulur. 100 kanala kadar değiştirilebilir frekans özellikleri sunan telsiz yaka mikrofonları, infraled teknolojisiyle çalışır. Dijital panelleri ile kolay kullanım avantajı sağlayan yaka mikrofonları, marka ve modellere göre ses kalitesi yansıtır.

Çift şekilde tasarlanan gürültü susturucu özellikleri, alüminyum kasa sistemleri ve ton kontrol opsiyonları ile ses kalitesini, müzik kalitesini nitelikle yansıtan telsiz sistemlerdir. Özel taşıma çantalarında konfor sağlayan yaka mikrofonları, pek çok alan ve etkinlikte kullanılmaktadır.

Telsiz Headset Mikrofonları

Kafa mikrofonu veya baş mikrofonu olarak bilinen headset mikrofonları, kablosuz kullanım özelliği ile infraled teknolojisinde geliştirilir. Çiftli kombin şeklinde set olarak satışa sunulan headsed mikrofonlarda; gürültü susturucu ve çığlık önleyici sistemler kullanılır.

Telsiz tasarımları ile açık alanlarda kullanım avantajı sağlayan mikrofonlar, kapalı mekanlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Telsiz mikrofon çeşitleri, alüminyum kasa ve ekstra özellikleri ile markaların farklı tasarımlarıyla sunulur. Baş kısmında kullanılan materyaller, mikrofon süngeri ve kablo gibi farklı tasarımlar ile dizayn edilen telsiz headset mikrofonları, özel taşıma çantaları ile satışa sunulmaktadır.

Ürün seçimi yaparken, kullanım özelliklerine ve çekim özelliklerine bakarak tercih yapılabilir. Headset telsiz mikrofonlarda çekim alanı, 200 metreye kadar olanak sunar. 50 ila 100 değiştirilebilir frekans özellikleri, metal veya alüminyum gövde, kablosuz headset mikrofon setleriyle tasarlanmaktadırlar. İki kanallı alıcı sistemi özel volüm kontrolleri ile farklı tasarımlar ve özel modelleri değerlendirebilirsiniz.

Telsiz Mikrofon Fiyatları

Kablosuz kullanım opsiyonu sunan ve her tasarımın fonksiyonlarına bağlı olarak telsiz mikrofon seçimleri yapılabilir. El mikrofonları, yaka mikrofonları veya headset mikrofon çeşitlerine göre farklı tasarımlar bulunmaktadır. Ürünlerin marka ve modelleri, fiyatlarını belirleyen temel unsurlardır.

Çekim ve kapsam alanları, kanal ve frekans özellikleri, alıcı sistemleri, ilave mikrofon seçenekleri, ton ve volüm kontrol opsiyonlarına bağlı olarak telsiz mikrofonları fiyatları değerlendirilebilir. Kampanyalı fiyat seçeneği, indirimli telsiz mikrofon seçenekleriyle ekonomik avantaj sağlanarak, ses kalitesi sağlayan ürün modelleri tercih edilebilir.

Alıcı sistemin dijital ekran özellikleri, ayarlanabilir ses kontrol mekanizmaları gibi pek çok özellik, ürün fiyatlarını belirler.

Sizler için Telsiz mikrofon Satan Güvenilir Siteleri Listeledik.

yonkamuzikmarket.com                  Telsiz mikrofon

muzikalmarket.com                            Telsiz mikrofon

teknolojisanayi.com                            Telsiz mikrofon

onlinesessistemi.com                         Telsiz mikrofon

yonkabayi.com                                       Telsiz mikrofon

admin
yazaradmin

Bir cevap yazın